BUFU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BUFU

BUFU je aliancia internetovej hry Ogame a toto forum je urcene pre clenov, )
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU

Goto down 
+2
lakino
mlhos
6 posters
AutorSpráva
mlhos
Advanced
Advanced
mlhos


Male Počet príspevkov : 67
Age : 63
Registration date : 31.03.2008

CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitimeSt jún 11, 2008 10:24 pm

Návrat hore Goto down
lakino
vojak
vojak



Počet príspevkov : 20
Registration date : 15.06.2008

CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: Re: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitimeNe jún 29, 2008 3:46 pm

to kde je ten zoznam na ktorom je napisane ze podla bodov mam hodnost vojak a viac bodov ina pls kde to je? scratch scratch Question Question Question
Návrat hore Goto down
Kajo More
Dobyvatel
Dobyvatel
Kajo More


Male Počet príspevkov : 120
Age : 38
Registration date : 25.06.2008

CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: Re: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitimeŠt júl 03, 2008 5:30 pm

chcel som si vyskusat ten battle simulator,lenze mam spionaznu technologiu iba na 4 urovni.Cize viem iba kolko ma surovin,na akej urovni musim mat spionaznu aby som vedel vsetko potrebné o obrancovi?
Návrat hore Goto down
mrjozef
Elita
Elita
mrjozef


Počet príspevkov : 278
Registration date : 14.03.2008

CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: Re: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitimeŠt júl 03, 2008 5:52 pm

vyskusaj poslat viac sond. ja posielam 5-10 ak to nezistia tak ho necham na pokoji.
Návrat hore Goto down
arwyn
Admin
Admin



Female Počet príspevkov : 167
Age : 34
Registration date : 14.03.2008

CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: Re: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitimeŠt júl 03, 2008 10:57 pm

jj, to je najlepsi sposob... ja mam priamo v nastaveniach napisane, ze chcem automaticky posielat 5 sond.... a tiez necham na pokoji, ked nezistim dost...
Návrat hore Goto down
mlhos
Advanced
Advanced
mlhos


Male Počet príspevkov : 67
Age : 63
Registration date : 31.03.2008

CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: Re: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitimeSo júl 05, 2008 11:13 am

lakino napísal:
to kde je ten zoznam na ktorom je napisane ze podla bodov mam hodnost vojak a viac bodov ina pls kde to je? scratch scratch Question Question Question

ten zoznamje pre uni 2 ok? tu si povyseny podla nicoho cha cha cha cha
Návrat hore Goto down
mlhos
Advanced
Advanced
mlhos


Male Počet príspevkov : 67
Age : 63
Registration date : 31.03.2008

CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: Re: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitimeSo júl 05, 2008 11:14 am

kgfhukr napísal:
chcel som si vyskusat ten battle simulator,lenze mam spionaznu technologiu iba na 4 urovni.Cize viem iba kolko ma surovin,na akej urovni musim mat spionaznu aby som vedel vsetko potrebné o obrancovi?

spionazna na 8 uroven
Návrat hore Goto down
Aiwendill
Admin
Admin
Aiwendill


Male Počet príspevkov : 399
Age : 38
Registration date : 14.03.2008

CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: Re: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitimeSt august 27, 2008 10:36 am

mlhos napísal:
lakino napísal:
to kde je ten zoznam na ktorom je napisane ze podla bodov mam hodnost vojak a viac bodov ina pls kde to je? scratch scratch Question Question Question

ten zoznamje pre uni 2 ok? tu si povyseny podla nicoho cha cha cha cha


nahodou, uz sme to dali aj do UNI 1 a ten zoznam je v internom prehlade aliancie. (to je, ked si date aliancia v lavom menu hry, tak si to posunte az uplne naspodok a tam to je...)
Návrat hore Goto down
http://kascak.blog.cz
Sponsored content





CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Empty
OdoslaťPredmet: Re: CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU   CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
CO KOLKO STOJI PRIPADNE BUDE VAS STAT A KOLKO BODOU
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
BUFU :: pre ne-clenov BuFu :: Pomoc k hre-
Prejdi na: