BUFU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BUFU

BUFU je aliancia internetovej hry Ogame a toto forum je urcene pre clenov, )
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Najlepsia obrana na zaciatok

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
duracell
vojak
vojak
duracell


Male Počet príspevkov : 5
Age : 42
Registration date : 17.03.2008

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimePo marec 17, 2008 12:01 pm

Zaujímalo by ma co treba najskor vyvijat aby som bol schopny sa branit planetam v galaxii. Aby som sa mohol bezpecne rozvijat.

Vopred dakujem za info Smile
Návrat hore Goto down
Aiwendill
Admin
Admin
Aiwendill


Male Počet príspevkov : 399
Age : 38
Registration date : 14.03.2008

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimePo marec 17, 2008 12:13 pm

hh, no tak to je dost dobra otazka, lebo to zavisi od toho aku strategiu v hre si zvolis...

ak chces byt mierovym hracom, tak sa odporuca vyvijat energeticke a podobne nezbranove systemy a potom sa spolahnut na diplomaciu, teda ukecas ostatnych hracov v okolitych sustavach, aby na teba neutocili a budes s nimi obchodovat, alebo ak si zvolis vojensku cestu, tak vyvijaj vsetky mozne zbranove systemy a potom ak budes mat trocha stastia a nikto na teba nezautoci (a ty tak budes mat cas vybudovat si vlastnu flotilu), tak budes mohol napadat inych hracov ty...

pripadne este mozes hrat spiaceho chrobaka, teda budes skumat zbranove systemy na vyssie levely a budovat obranu a ked ta potom niektory hrac bude chciet znicit, tak sa bude divit, ako je mozne, ze mas mizernu flotilu a jemu to zlikvidovalo polovicu utocnej flotily...

ja preferujem taku kombinovanu strategiu, teda neutocim, ale skumam vsetky mozne technologie a budujem flotilu. Ked budem mat lepsie lode (torpedoborec, bit.kriznik apodobne) tak vtedy mozno zacnem utocit. Medzitym vsak zo zvyskov suroviny budujem obranu...
Návrat hore Goto down
http://kascak.blog.cz
duracell
vojak
vojak
duracell


Male Počet príspevkov : 5
Age : 42
Registration date : 17.03.2008

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimePo marec 17, 2008 3:21 pm

tretia moznost sa mi pozdava vdaka za vycerpavajucu odpoved Cool afro
Návrat hore Goto down
Aiwendill
Admin
Admin
Aiwendill


Male Počet príspevkov : 399
Age : 38
Registration date : 14.03.2008

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimePo marec 17, 2008 6:09 pm

neni za co... Smile
Návrat hore Goto down
http://kascak.blog.cz
danulienko
Elita
Elita
danulienko


Male Počet príspevkov : 312
Age : 40
Registration date : 03.06.2008

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimePi júl 25, 2008 8:06 pm

obrana neexistuje....ked niekto na Teba pošle 1111bitevných krížnikov niet obrany....ani ked sa poseres.. lol!
Návrat hore Goto down
bubo
Anonymný




Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimeUt september 16, 2008 7:03 pm

co by nebolo,nastaviam 3000 gausov alebo 1111 plaziem a otestuj si v simulatore co ti s toho neskutocneho utoku ostane Shocked lol!
Návrat hore Goto down
danulienko
Elita
Elita
danulienko


Male Počet príspevkov : 312
Age : 40
Registration date : 03.06.2008

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimeŠt september 18, 2008 1:12 am

mnooo to uz hej a povedz mi Ty chytráČisko odkiaľ toľko Šuriek nahrabeš???myslím si že málo kto stavia takú obranu....
ale kľudne si ich postav...Very Happy
Návrat hore Goto down
danulienko
Elita
Elita
danulienko


Male Počet príspevkov : 312
Age : 40
Registration date : 03.06.2008

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimeŠt september 18, 2008 1:16 am

ja som v uni 3 postavil rak.komplex a zničil mi ho vtedy ked som nemal pancierovanie vôbec vyskúmané....ale teď keď som ho dal aspoň na 1 tak ostal....stáť...
inak tam postavím na začiatok 10ľahkých lasérov bo aby ma tý hajzlíci tak lacno nevyberali...Very Happy a pak začínam stavať uz aj lodičky a hor sa do uutokov...
Návrat hore Goto down
Kik0f
vojak
vojak



Počet príspevkov : 3
Registration date : 31.07.2009

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: .   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimePi júl 31, 2009 10:39 pm

Lol...ja som mal okolo 1400 lahkich laserov a par gausov...zautocil na mna 5 z rebricka a som bol na sracky No
Návrat hore Goto down
abovcan
vojak
vojak
abovcan


Počet príspevkov : 9
Age : 41
Registration date : 27.07.2009

Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitimeNe august 02, 2009 8:03 pm

ja hram vsetky startegicke online hry rovnako:

najdolezitejsie je ziskavat co najviac surovin na rozvoj.
budujes doly, skumas tehcnologie pre zbrane a obranu a lode, ale stale sa musis drzat na hladine svojich moznosti.

Na novych planetach postavis par lahkych laserov a reketometov /neskor niekolko ion, gausy a stity / vzdy tak aby sa utocnikovy neoplatilo napadnut tvoju planetu. /ochranit aspon dennu produkciu/ takze stavieme obranu priebezne ako rastie produkcia. Pride zopar spehov, ale ak si to vyrataju, ze ich zisky nepokryju straty sposobene obranou casto sa uz neukazu. Smile

Urobim male transporty a vybrakujem neaktivnych hracov to je zase par tisic surovin k dobru.

Rovnako skumam priebezne technologie.

Vzdy bude niekto kto ta zrusi jednym utokom ,ale zaklad je nedat mu zamienku - nenechavat viac surovim ako treba.

Nespoliehaj sa na stastie, ze si ta nevsimnu. Oni pridu, je otazkou iba kedy.

Bojove flotili zatial neriesim. Mam este iba cc 12 tisic bodov. Vlastnim par kriznikov a letku tazkych stihacov, ktore zlikviduju par raketometov a lahkych ci tazkych laserov slabsich hracov a male trasporty.

Je to taka stredna strategia. Mas obranu aj flotilu, ale nic neprehanas. Myslim do zaciatku ak mas denne pristup k netu dobra volba.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Najlepsia obrana na zaciatok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepsia obrana na zaciatok   Najlepsia obrana na zaciatok Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Najlepsia obrana na zaciatok
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
BUFU :: pre ne-clenov BuFu :: Pomoc k hre-
Prejdi na: